Qpress

دانلود کاتالوگ فارسی 
مشاهده و دانلود ویدئو ماشین
مشاهده ویدئوی بیشتر در کانال آپارات بهامین پویا

 

پیشرفت های تکنولوژیکی دنیا و روند دیجیتالیزه شدن محصولات صنعتی ، دیر زمانی است که صنعت چاپ را نیز متاثر نموده است. این تاثیرات که از بخش پیش ازچاپ شروع شده بود با عرضه دستگاههای کپی پرینتر ، سیستم های نشر رومیزی و بدنبال آن دستگاههای چاپ دیجیتال شرایط جدیدی را در صنعت چاپ دنیا بوجود آورد. پیشرفت های سریع تکنولوژی چاپ دیجیتال باعث گسترش محدوده این بخش نوپا شده و ارتقاء کیفیت چاپ در کنار کاهش هزینه ، چشم انداز روشنی از این بخش را بنمایش می گذارد.

شرکت بهامین پوبا با بیش از 15 سال سابقه در عرضه ماشین آلات صنعت چاپ و ارائه راه حل های بهینه جهت روزآمد نمودن این صنعت ، با آگاهی و شناخت این تحولات و نیازهای بازار داخلی ، سعی نموده است تجهیزات و راه حل های همگام نمودن صنعت چاپ ایران با جهان را به بازارهای داخلی ارائه نماید.

گسترش صنعت چاپ دیجیتال در ایران و استقبال درخور توجه از آن که منجر به انجام و تامین حجم قابل توجهی از سفارشات چاپی شده است این شرکت را برآن داشت تا با ارائه سیستم های مدرن صنعت چاپ دیجیتال دنیا در ایران ، در گسترش بازار ، همچنین کاهش هزینه ها و ارتقاء کیفیت محصولات آن سهیم باشد. پیرو این امر ، شرکت بهامین پویا اولین دستگاه چاپ دیجیتال دو ورقی دنیا را به بازار ایران عرضه می نماید.

دستگاه چاپ دیجیتال دو ورقی QPress بعنوان اولین دستگاه چاپ دیجیتال دو ورقی دنیا ، با سطح چاپ 515 * 724 میلیمتر و سیستم منحصر بفرد انتقال افقی کاغذ ، امکان انجام سفارشات سایز دو ورقی را بر روی انواع کاغذ و مقوا ( تحریر، گلاسه، پشت طوسی، پشت چسبدارو.. ) در محدوده 350 – 64 گرم دارا می باشد. طراحی صنعتی دستگاه چاپ دیجیتال دو ورقی QPress و کاهش پنجاه درصدی هزینه چاپ در قیاس با دیگر دستگاههای چاپ دیجیتال از امتیازات غیر قابل چشم پوشی آن می باشد.

این ماشین که جهت استفاده در چاپخانه ها و در کنار دیگر ماشینهای چاپ افست طراحی گردیده است ،چاپخانه داران را قادر می سازد همراه با انجام سفارشات چاپ افست ، سفارشات کم تیراژ مشتریان خود را نیز جوابگو بوده و توانائی خود را در حفظ بازار و مشتریان افزایش دهند.