درباره ما

شرکت بهامین پویا از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه واردات ، فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات چاپ و بسته بندی شروع نموده است.

بدنبال افزایش فروش شرکت بهامین پویا در بخش ماشین های چاپ افست ، در سال 2001 شرکت رایوبی ژاپن این شرکت را بعنوان نماینده انحصاری خود جهت فروش و ارائه خدمات پس از فروش انتخاب و معرفی نمود.

با گسترش فعالیت شرکت بهامین پویا و در جهت تامین ماشین آلات تکمیلی صنعت چاپ ، این شرکت با اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر در صنعت چاپ دنیا از قبیل : شرکت Horizon ژاپن ، بزرگترین سازنده ماشین آلات صحافی و نشر ، شرکت Nagai ژاپن ، سازنده ماشین های برش کاغذ ، شرکت TOYO INK ژاپن، از بزرگترین تولید کنندگان مرکب چاپ در جهان ،شرکت Labelmen تایوان ، سازنده ماشین های چاپ لیبل ، شرکت WJPS چین ، سازنده ماشین آلات صنعت چاپ لیبل ،  شرکت Zacares اسپانیا تولید کننده ماشین نمره و شرکت TechNova هند ، تولید کننده پلیت های چاپ افست محصولات شرکت های یادشده را در ایران عرضه نمود.

پیرو تحولات شگرف در صنعت چاپ و لزوم هماهنگی با حرکت رو به رشد آن ، شرکت بهامین پویا با درک موقعیت و آگاهی از شرایط و واقعیت های جاری ، با بازنگری در رسته های فعالیت خود تلاش دارد تا حد توان با معرفى تكنولوژى روز صنعت چاپ دنيا و عرضه ماشين آلات مدرن و روزآمد جهان، فاصله تکنولوژیکی صنعت چاپ ایران را با صنعت جهانی چاپ کاهش دهد. در این راستا ، شرکت بهامین پویا عرضه  سیستم های چاپ  دیجیتال لیبل شرکت  Venture Electronic  با مارک تجاری VIP Color را در کنار دیگر فعالیت های خود به بازار ایران عرضه می نماید.

شایان ذکر است که بدنبال تحولات جهانی صنعت چاپ و کاهش شدید و مستمر سهم چاپ افست در این صنعت ، شرکت بهامین پویا فعالیت خود در زمینه فروش ماشین آلات چاپ افست ورقی را متوقف نموده و در کنار عرضه  ماشین آلات چاپ لیبل و سیستم های چاپ دیجیتال به فعالیت خود در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات شرکت  Horizon ادامه می دهد.